אקוסטיקה בחדרי קריוקי

אקוסטיקה 

הישראלים אוהבים מאד לשיר ולעשות שמח ולכן כאשר הם בוחנים כמה אפשרויות כדי לחגוג יום הולדת, יום נישואין, מפגש עסקי ועוד, הם בוחרים לא אחת להגיע אל אחד מחדרי הקריוקי המדהימים שקיימים ברחבי הארץ וכוללים אקוסטיקה מצוינת. אם מדובר בחבורה גדולה של חברים או בני משפחה, שירה בבית זה רעש משמעותי וכשמדובר בשעות הערב זה כבר מפגע לשכנים. עדיף להתחשב בילדים הקטנים שמעוניינים לישון ובאנשים המבוגרים ולבחור מקום אחר שבו תתקיים המסיבה האנרגטית.

אחד הנושאים החשובים בכל חדר קריוקי הוא אקוסטיקה, זו הסיבה שבעלי המתחם מתכננים מראש חדרי קריוקי שהם בנויים באופן מוקפד עם שכבות של בידוד של חברת בירן הולצמן אשר יוצרות אפקטים מעולים של שמע. בדרך זו מי שנמצא מחוץ לחדרי הקריוקי אינו שומע רעש. לעומת זאת כל מי שנמצא בתוך אחד החדרים נהנה מהמוסיקה שהוא בחר כשהיא מושמעת בווליום הרצוי באמצעות מערכות שמע והגברה שהן חדשניות ומתוחכמות. כך אפשר לשמוע שירים מזרחיים ולשיר בקולי קולות, שירים לועזיים אהובים, מוזיקה אקוסטית ועוד. ההיצע של הסגנונות המוזיקליים הוא רחב ביותר ולכן כל חבורה תוכל לבחור את תוואי הדרך המתאים או להתחיל ממוזיקה בסגנון מסוים ולאחר מכן לעבור לסגנון אחר כך שכל האורחים יהיו מרוצים. 

אקוסטיקה מיטבית לערבי גיבוש 

יש מקומות עבודה שכל העובדים פוגשים כמעט בכל יום גם את העובדים אחרים ויש מקומות עבודה שבהם העובדים נמצאים בכמה אתרים ולא רק שהם לא רואים זה את זה, הם גם לא מכירים זה את זה. זו הסיבה שמנהלים רבים מבינים את החשיבות הגבוהה של ערב גיבוש ולכן הם מזמינים חדר קריוקי ברמה גבוהה עם אקוסטיקה מצוינת, כדי לחגוג ערב גיבוש. בדרך זו כל העובדים יכירו זה את זה לעומק. 

בכל חדר מסוג זה יש ציוד הגברה מתקדם אשר פועל בטכנולוגיות חדשניות ולכן קל מאד לתפעל אותו. תמיד בין החבר'ה יש את האנשים בעלי החוש הטכני שמתנדבים להפעיל את המוזיקה ומהר מאד השירים הראשונים כבר מתחילים להתנגן ברקע.

זה הזמן לשמוח 

מסיבת יום הולדת לילדים או לגדולים היא הזדמנות פז לרקוד וליהנות מחגיגה מושקעת. בכל גיל הן הילדים והן המבוגרים אוהבים לשיר את הלהיטים העכשוויים ולכן הם מאד מרוצים כשהשקופית הראשונה מוקרנת על המסך והם שומעים את השיר הראשון. כל אחד מהמוזמנים לוקח מיקרופון ומהר מאד השירה מהדהדת בקולי קולות. תמיד יש כאלו ששרים יפהפה וגם כאלו שמזייפים קצת וזה חלק מהקסם של השירה יחד עם אקוסטיקה מעולה.

המסיבה הכי טובה בעיר

כל מפגש שמתרחש בחדרי קריוקי עם אקוסטיקה מצוינת הוא סיבה למסיבה. לכן כל החברים לא רק שרים אלא גם רוקדים, השירים עולים בזה אחר זה והשמחה היא עצומה.

WhatsApp
Facebook
Print
Email

לחזור למשהו ספציפי?

מחפשים חדר קריוקי ולא מצאתם אצלנו באתר? תכתבו כאן בשורת חיפוש ותנו לגוגל לעשות את הקסם!