קריוקי שרים בכיף – שרים קריוקי ביחד

שחרור מלחצים וחיזוק הביטחון? חדר קריוקי פרטי יעשה את העבודה

מי מאיתנו לא זקוק להשתחרר מלחצי השגרה, לחזק את הביטחון העצמי, לעבוד הגיבוש ובכלל ליהנות עם החברים והמשפחה? מסתבר שרבים מהחוגגים בחדרי קריוקי פרטיים במרכז, בדרום ובצפון מספרים אודות חוויה יוצאת דופן הגורמת לשחרור נפשי ופיזי.
חדרי הקריוקי הפרטיים שכבשו את ישראל בשנים האחרונות אינם רק ערב בילוי משמח עם החברים והמשפחה  או סיבה למסיבה לכל אירוע ובכל הגילאים – חדרי הקריוקי הפרטיים הפכו לאמצעי שחרור והנאה לכל אחד מאיתנו.

שרים קריוקי ביחד עם כל החברים, החברות, המשפחה – זה הרבה יותר מסתם עוד בילוי כאשר שרים קריוקי ביחד זה מסמל אחדות, חברות, אחווה ורעות. בצורה הזו גם תהנו וגם תעשו גיבוש בינכם וחוויה מהנה!

"חדר הקריוקי הפרטי עזר לי להשתחרר ולהתגבש עם החברים"

כמעט כל אדם בישראל נתון ללחצים רבים הקשורים לסביבה הקרובה, מקום העבודה או החיים הלחוצים במדינה רווית אירועים מסוגים שונים.
חלק לא קטן מאוכלוסיית ישראל בוחר להפיג מתחים ולעבוד על נושאי הביטחון העצמי באמצעות טיפולים פסיכולוגים, מפגשים טיפוליים מסוגים שונים ואפילו כדורים.
בשנים האחרונות הגיעה לישראל תופעת חדרי הקריוקי הפרטיים, תופעה שהפכה כתושבת קבע ונראה כי גדלה משנה שנה, חדרי הקריוקי הפרטיים משמשים לערבי בילוי עבור כלל הגילאים ושלל סוגי האירועים, מלבד הצורך בבילוי וגיבוש קבוצתי חברי או משפחתי – רבים מהזקוקים להפגת מתחים וטיפולים לנפש והרגש, מגלים בקריוקי אמצעי פורקן מתחים הגורם לתחושת שחרור וחיזוק הביטחון העצמי.

מסיבת קריוקי
מסיבת קריוקי

גל בת 17 מרמת גן מספרת על החוויה הראשונה שלה בקריוקי עם חברים: "חברה טובה חגגה יום הולדת, לא יכולתי שלא ללכת. באופן כללי אני מאוד ביישנית ואין מצב שאשיר בקריוקי או בכלל להיות בסביבת קבוצה גדולה.
הלכתי כי הייתי חייבת, בסוף מצאתי את עצמי עם חברים, אוכל, שתייה והעזתי לשיר אחד…הרגשתי תחושת שחרור של לחץ שהיה אצלי כבר הרבה זמן. היום כבר הספקתי לשיר בקריוקי עם המשפחה והחברים כבר בפעם העשירית".

 

התחרות בענף הקריוקי שוברת שיאים

רוב הנחשפים לקריוקי אינם מודעים לתחרות הרבה והגידול המואץ בתחום חדרי הקריוקי הפרטיים, כיום ניתן למצוא חדרי קריוקי פרטיים מושקעים בגדלים המתאימים למספר מצומצם של אנשים, חדר קריוקי לעשרות אנשים ואפילו חדרי קריוקי ל 120 זמרים לעתיד.
כדי להתאים את עצמם לכלל האוכלוסייה, בעלי חדרי הקריוקי מאפשרים קריוקי למבוגרים, קריוקי לאנשים דתיים ואפילו קריוקי לילדים עם הגבלת שעות.
מלבד ההשקעה הכספית האדירה על עיצוב ואקוסטיקה, החוגגים למשפחה וחברים בחדר קריוקי פרטי יוכלו ליהנות מאוכל ושתייה הכלולים במחיר (או בתוספת) במרבית המקומות.
טירוף הקריוקי אינו פוסח על אף אזור בארץ וכיום ניתן למצוא עשרות חדרי קריוקי פרטיים הפזורים במרכז, חדרי קריוקי בדרום וקריוקי בצפון.
חדרי הקריוקי הנפוצים כדוגמת מי און דה מייק, פלאג אין וביט בוקס אינם חדרי הקריוקי הפרטיים היחידים במדינה ויש לבדוק בהתאם לצרכים, מיקום והיבטים נוספים לבחירתכם.

איזו סיבה למסיבה ניתן למצוא עבור ערב קריוקי לחברים והמשפחה?

חדרי קריוקי פרטיים יכולים להתאים לקבוצות קטנות וקבוצות של עשרות אנשים – בכל הגילאים.
עקב הזמינות לפלח רב כל כך באוכלוסייה ניתן למצוא חוגגי קריוקי לכל אירוע: חגיגת יום הולדת קריוקי, מסיבת רווקות קריוקי, מסיבת רווקים, פגישת מחזור, ערב גיבוש עבודה בחדר קריוקי פרטי, חגיגה משפחתית בקריוקי ועד לבילוי ערב חברי או משפחתי וללא כל סיבה או אירוע מיוחד.

טרם סגירת הקריוקי, בצעו השוואת מחירים ותנאים

בתור פורטל הקריוקי הגדול בישראל הצבנו לעצמנו יעד להנגיש ולאחד את כל המידע על חדרי הקריוקי הפרטיים בארץ: מיקום כל חדרי הקריוקי הפרטיים בארץ, מחירים, מבצעים, אוכל ושתייה (כולל ציון כשרות במידה ויש), יצירת קשר ופרטים רבים נוספים.
בנוסף, תוכלו לקרוא מאמרי איכות רבים המספקים הצצה המאפשרת הבנה מושלמת טרם סגירת אירוע קריוקי לחברים או למשפחה.
למרות המידע המלא שפורטל הקריוקי של ישראל מציג, אנו ממליצים לבצע השוואה וסקר בין מספר חדרי קריוקי שונים, לקרוא ביקורות ולצפות בתמונות וסרטונים שונים טרם הסגירה הסופית.

לחזור למשהו ספציפי?

מחפשים חדר קריוקי ולא מצאתם אצלנו באתר? תכתבו כאן בשורת חיפוש ותנו לגוגל לעשות את הקסם!