אם אני שר טוב קריוקי: שווה ללכת לפיתוח קול?

בעקבות התחזקות הקריוקי בישראל ובמיוחד עקב להיט חדרי הקריוקי הפרטיים, זמרי קריוקי רבים מוצאים את עצמם בעלי גוון קול מיוחד ויכולות שירה שטרם נחשפו  אליהם. למי מיועד פיתוח קול? למי פיתוח קול מתאים? אם את או אתה שרים טוב בקריוקי, האם שווה לכם ללכת לשיעור פיתוח קול?

עושים קריוקי וחושבים על פיתוח קול? פיתוח קול למי זה מתאים? אם אני שר טוב קריוקי: שווה ללכת לפיתוח קול? מדריך חדרי קריוקי פרטיים. המלצה של מורים לפיתוח קול!

כשרון נולד: עליית הקריוקי בארץ ותוכניות הראליטי במוזיקה

שרה טוב בקריוקי
שרה טוב בקריוקי

עם העלייה המשמעותית בביקושים לחדרי קריוקי (שגם כך היה נפוץ בישראל במגוון דרכים) ותוכניות מוזיקה הרצות כבר כשלושה עשורים, אין פלא שכל שנה מתגלים כישרונות חדשים ההופכים לכוכבים ברגע או כאלו המפתחים קריירת שירה ארוכת טווח.
חדרי הקריוקי הפרטיים הביאו איתם תרבות מקצועית של שירה, כל אדם החוגג קריוקי לימי הולדת, מסיבת רווקות או קריוקי כערב צוות יכול לגלות בגרונו יכולות שטרם נחשף אליו.
דווקא מערבי הקריוקי בחצר או בחדר קריוקי פרטי, המזוהים עם תרבות פנאי בלבד, ניתן למצוא יהלומים לא מלוטשים הזקוקים לשיעורי פיתוח קול כדי להפוך לזמר או זמרת של ממש.

למי מיועד פיתוח קול?

תאמינו או לא, פיתוח קול נועד לכולם ובעזרת המורים הנכונים כל אחד יכול לשפר את קולו ולשיר טוב יותר כזמרים חובבים, זמרי קריוקי מתקדמים ואפילו זמרים מקצועיים של ממש.
שיעורי פיתוח קול נמצאים תחת הרושם הכללי כי רק זמרים מקצועיים המעוניינים בהכשרה וואקלית צריכים שיעור לפיתוח קול – זה הזמן לנפץ את הטעות הרווחת ולהבהיר שכל אחד יכול לבחור בפיתוח קול.
את שיעור פיתוח הקול הראשון ניתן לעבור כבר מגיל 9-10, גילאים בהם שינוי הקול הטבעי מתחיל לבוא לידי ביטוי באופן משמעותי ובהם ניתן להתחיל לפתח מיומנות ווקאלית לניצול מקסימלי של היכולות שלכם.

לעצמכם, לקריוקי ועד לקריירה של ממש: בכל מצב, מורים לפיתוח קול יסייעו לכם
אם אתם מעוניינים לשלוט טוב יותר על קולכם, להפגין יכולות טובות יותר בערבי הקריוקי הקבועים שלכם או לחזק את קריירה השירה שלכם, תוכלו לבחור בפיתוח קול המבוצע כשיעור פרטי אחד על אחד או בקבוצות.
במהלך שיעור פיתוח קול תעבדו על טכניקת שירה ואימוני קול מגוונים, עבודה על דיקציה נכונה, נשימות, שחרור ותרגילים שונים המסייעים לשיפור הטכניקה.

מורים מקצועיים לפיתוח קול לא שופטים אף אדם ואין זה משנה להם אם מדובר בשיעורי פיתוח קול לעצמכם, עבור חברים בערבי קריוקי פרטיים או בחצר או אם אתם מעוניינים לשפר את קולכם בעקבות חלום על קריירת מוזיקה מצליחה.
בשיעור פיתוח קול יעבדו אתכם על יכולות השמיעה, הנשימה, הנגנה, שליטה על מיתרי הקול וביטוי טוב יותר של אותיות גרוניות ושפתיות.
יחד עם עבודה על הטכניקה, מורים לפיתוח קול יעבדו אתכם גם על יציבה, העמדה, שילוב הרגש והמשחקיות בשיר והיבטים נוספים הקשורים להבנת המתחרש בזמן השירה.
מורים מקצועיים לפיתוח קול יוכלו להמליץ לכם על הז'אנר המתאים ביותר עבור סגנון הקול שלכם, אך בסופו של דבר הבחירה כמובן שלכם.
בחירת מורה לפיתוח קול יכולה לקחת זמן, כמו בכל שיעור פרטי בדקו פרטים אודות המורה, הכשרות מקצועיות וכל מידע ברשת שיסייע לכם למצות את הפוטנציאל שלכם בשיעור פיתוח הקול.

ללכת לשיעור פיתוח קול
ללכת לשיעור פיתוח קול

שר טוב בקריוקי, ללכת לשיעור פיתוח קול?

שיעורי פיתוח קול אינם יקרים, כך שרצוי שתנסו לראות כיצד ניתן לפתח את היכולות המוזיקאליות שלכם.
קריוקי סובב סביב שירים מקצועיים, אם את שרה טוב בקריוקי או אתה שר שירי קריוקי ברמה טובה – מומלץ לנסות לפתח את זה.
אם אתם חוגגים קריוקי עם משפחה וחברים באופן קבוע בחצר או בחדרי קריוקי פרטיים, תוכלו להשתפר כל פעם מחדש ולהפוך להיות הזמרים המבוקשים בחגיגות הקריוקי.
במידה ותרצו, תוכלו לפתח את יכולות השירה שלכם באמצעות שיעורי פיתוח קול ולקחת את הקריוקי צעד אחד קדימה לקראת קריירה שירה משלכם, עם שירי קאבר מוקלטים באולפן הקלטות מקצועי ואולי אף סינגלים משלכם.

לחזור למשהו ספציפי?

מחפשים חדר קריוקי ולא מצאתם אצלנו באתר? תכתבו כאן בשורת חיפוש ותנו לגוגל לעשות את הקסם!